peníze

Není očkován, má smůlu. Mistr světa F1 doplácí na radu lékaře

Šampion z roku 2016 Nico Rosberg je součástí týmu televize Sky. Ale zatímco v loňském roce běhal s mikrofonem v paddocku, v novém ročníku tam má zakázaný vstup.

Nico Rosberg během přenosu televize Sky v monackém přístavu.

V tomto roce většinu rozhovorů poskytl ze svého domova v Monte Carlu ai během Velké ceny Monaka pobýval výhradně mimo garáží jednotlivých týmů.

Důvodem je, že Rosberg není očkován. Bývalý pilot formule 1 se rozhodl nenechat si vpíchnout vakcínu proti covid-19, protože koronavirus překonal. Dal tak na rady svého lékaře.

Pérez prodloužil s Red Bullem. Verstappen starší si po Monaku rýpl do týmu

„Nico Rosberg se zotavil z koronaviru a momentálně vlastní potvrzení o jeho překonání. Pravidelně si nechává testovat hladinu protilátek a na doporučení lékaře nepotřebuje žádná očkování,“ uvedla Rosbergová mluvčí Lena Siepová.

Podle ní nadále dodržuje potřebná hygienická a preventivní opatření. „Respektuje pravidla F1 a nadále si plní své povinnosti jako komentátor pro britskou televizi Sky,“ říká Siepová.

Ecclestone nastupoval do letadla se zbraní, o které nevěděl. Zatkli ho

Copenhagen, Denmark – April 22, 2016: Streaming video on an Apple iPad of a pitstop performed by the Ferrari F1 team during a race. Camera angle from above shows the mechanics change tires on the race car. Sebastian Vettel from Germany is behind the wheel of the F1 racer from Ferrari.

V médiích se objevily informace, že se snažil dostat na Velké ceně Monaka do paddocku a museli jej z prostoru vyvést až organizátoři. „To není pravda, nesnažil se tam dostat,“ dodala mluvčí.

V minulé sezóně stačil pracovníkům médií pro přístup do paddocku negativní PCR test. Ale od nového ročníku bylo zavedeno pravidlo, že vstoupit mohou jen očkování. Existují i ​​výjimky ze zdravotních důvodů, ale zdá se, že Rosberg o ni nepožádal.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat